Image Alt

Chlapčenská izba s poschodovou posteľou

Detská izba pre dvoch chlapcov

Návrh je pre izbu v rodinnom dome v rozmere 3,6m x 5,4m. Základ, ako svetlosivá podlaha a antracitové dvere, bol už už daný. K tomu sme doladili nábytok v sivobielej kombinácií s kontrastnými čiernymi úchytkami v tvare piškvoriek. Doplnky sú v zelenej 💚 a v modrej 💙.

Písacie stolíky

Želaním boli veľké protiľahlé rohové stolíky🖍📝 vychádzajúce z parapety. Vytvoril sa tak priestor na PC zostavy, ale aj veľká plocha na kreslenie či písanie úloh.

Poschodová posteľ so schodíkmi

Širšie lôžka sú doplnené o zábrany z bielych lamiel a bezpečnostnej siete. Doplnkom sú aj tapacírované zásteny z farebných štvorcov. Schodíky sú tvorené zo zásuviek a skriniek na schovávanie vecí.

Hračky

Hračky sme umiestnili na otvorené police Kallax z Ikea. Môžu tak byť vystavené, ale aj schované v krabičkách. Tie sme označili praktickými samolepkami značky Pieris. Môžete ich zakúpiť na ich stránke 👉  www.pieris..cz/sk/

Oblečenie

Ďalším úložným miestom  je zostava praktických otváracích skríň. V dolnej časti sú zásuvky a v hornej sú skrinky na odloženie sezónnych vecí.

Farebné doplnky

Dominantou je hravá tapeta a koberček s cikcakovým vzorom. Zaujímavé je aj farebné rozčlenenie priestoru, ktoré prechádza až na strop a vyčleňuje jednotlivé funkčné zóny,

Súvisiace projekty

Pozrite si aj ďalšie návrhy izieb pre dve deti: